zielonyblog.com.pl

zielonyblog.pl – biznes, zakupy, uroda, zdrowie, lifestyle

Profesjonalne celowniki do broni
Lifestyle

Profesjonalne celowniki do broni

Optyczne celowniki do broni wspierają strzelców, szczególnie podczas konieczności utrzymywania na dalekich dystansach. Są wykorzystywane przez służby mundurowe, jak również przez strzelców sportowych i myśliwych. Celownik powiększa widoczny obszar i pozwala skutecznie trafić w cel mało widoczny lub nawet całkowicie niewidoczny gołym okiem. Szeroki wybór takich produktów oferuje sklep Racegun.pl. Znajdziemy tu wysokiej jakości celowniki do broni, w tym laserowe, kolimatorowe, pryzmatyczne i holograficzne.

Tradycyjne kolimatory

Celowniki do broni to produkty, które muszą być niezawodne oraz mieć wysoką wytrzymałość na strzały wykonywane z broni palnej. Muszą być też odporne na działanie zmiennych warunków atmosferycznych i uszkodzenia mechaniczne. Trwałe celowniki kolimatorowe wykonane są z aluminium lotniczego. Materiał ten zapewnia lekkość całej konstrukcji, a jednocześnie jest wysoce odporny na zużycie.

Punkt celowniczy jest generowany za pomocą diody LED, dzięki czemu uzyskujemy doskonałą przepuszczalność światła i kontrast — niezależnie od warunków oświetleniowych. Urządzenia są ponadto intuicyjne w obsłudze. Celownik kolimatorowy posiada tylko jeden przycisk odpowiedzialny za regulację stopnia jasności kropki celowniczej. Pozwala to obsługiwać go w rękawiczkach, nawet w bardzo trudnych warunkach.

Termowizja z dodatkowymi funkcjami

Jeśli oczekujemy większego zakresu powiększenia, doskonałym wyborem będzie celownik termowizyjny. Wbudowana kamera oferuje zoom optyczny od 2x o 5x oraz czujnik ruchu. Wśród dodatkowych funkcji warto wymienić automatyczne ustawianie ostrości oraz polepszanie jakości widocznego obrazu. Celowniki termowizyjne są droższe, ale pozwalają na obserwację celu w co najmniej kilku trybach pracy. Oprócz standardowego trybu obrazu w kolorze można sprawić, że elementy wydzielające ciepło będą wyświetlane na biało, czarno lub zielono. Dzięki temu będą wyraźnie odróżniać się od tła. Urządzenia posiadają także funkcję samoczynnego oszczędzania energii, dzięki czemu możliwa jest ciągła praca nawet przez ponad 4 godziny. Sprawdź polecane celowniki na: https://racegun.pl/pl/c/Lunety-i-celowniki/91

Super precyzyjna technologia holograficzna

Sklep Racegun.pl ma w swojej ofercie również celowniki holograficzne. One też są znacznie lepsze od tradycyjnych kolimatorów z uwagi na inny sposób generowania znaku celowniczego. Pozwalają na prowadzenie ognia w bardzo trudnych warunkach, bo znak stale oznacza cel, pomimo zejścia oka strzelca z osi optycznej kolimatora. Celowniki holograficzne posiadają ergonomiczne przyciski umieszczone z bocznej ściance, które służą do regulacji natężenia plamki.Podczas wyboru celownika należy wybrać model o jak najwyższej jakości optyki i innych wbudowanych mechanizmów. Trzeba pamiętać o dodatkowych funkcjach, jak również o wykonaniu właściwego montażu. W razie wątpliwości należy skontaktować się ze sklepem Racegun.pl lub zajrzeć do instrukcji obsługi. Celowniki do broni mogą dać wiele satysfakcji ze strzelania, bo pozwalają trafiać w odległe cele już po krótkim treningu. Pamiętajmy jednak, że zakup broni należy zawsze realizować w sklepie — przez Internet można jedynie zarezerwować wybrane produkty. Jest to związane z koniecznością przedstawienia dokumentu tożsamości oraz pozwolenia na broń palną wydanego przez Policję.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.